W życiu spotykają nas różne okazje. Każda wymaga odpowiedniego stroju. Co jednak, jeśli powiemy Ci, że 99% z nich możesz "ograć" wykorzystując dwa filary garderoby - garnitur i nieformalną marynarkę? Musisz jednak zadbać o to, by były wystarczająco uniwersalne! Dokładnie w taki sposób przygotowaliśmy naszą kolekcję.
Ich uniwersalność wynika nie tylko z koloru (granat oraz szarość znakomicie łączą się z innymi barwami). Równie ważny jest nowoczesny krój czerpiący pełnymi garściami z krawiectwa miarowego. Zadbaliśmy o szerokie otwarte klapy, obniżony punkt środkowy podkreślający talię, minimalne wypełnienie ramion oraz najlepsze włoskie i brytyjskie tkaniny. Wszystkie te elementy sprawią, że będziesz nie tylko zawsze ubrany odpowiednio do okazji, ale będziesz również przy tym stylowo wyglądał!
Dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem garnituru z marynarką przygotowaliśmy specjalną okazję. Wypełniając poniższy formularz przyślemy na Twój adres mailowy voucher obniżający cenę takiego zestawu o dodatkowe 99zł.